Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Громадські роботи – реальна допомога територіальним громадам.

Вирішуючи проблеми зайнятості жителів Снігурівського району, Снігурівська районна філія Миколаївського обласного центру зайнятості постійно співпрацює з органами місцевого самоврядування, роботодавцями підприємств в напрямку організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Варто зазначити, що цей напрямок робіт в районі користується сталим попитом. Так, напередодні першотравневих свят Снігурівська районна філія спільно з органами місцевого самоврядування організували проведення громадських робіт у 13 сільських радах, що дало змогу впорядкувати кладовища, памʼятники, братські могили та інші місця поховань загиблих захисників Вітчизни, прибрати сміття з площ та вулиць сіл району, провести підсобні ремонтні роботи в закладах, які знаходяться в комунальній власності територіальних громад, а також була надана допомога родинам загиблих учасників антитерористичної операції (прибирання подвірʼя, здійснення рубки та складання дров, виконання сільськогосподарських робіт, тощо). Всього до виконання громадських робіт у квітні 2019 року залучено 41 безробітний, роботу яких оцінено роботодавцями позитивно. Активну участь в організації та проведення громадських робіт прийняли Афанасіївська, Нововасилівська, Широківська, Горохівська, Тамаринська, Центральна, Новотимофіївська сільські ради та КП “Снігурівський благоустрій”.

Саме за рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт. З іншого боку, громадські та інші роботи тимчасового характеру є засобом реалізації політики зайнятості населення, що може зняти соціальну напругу на ринку праці, сприяти соціально — економічному розвитку громад, а також забезпечити трудову адаптацію безробітних і бути для них джерелом доходу у скрутний з матеріальної точки зору період.

Поділитися:

Дата: 24.04.2019 | 17:58


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

414

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога