Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

День цивільного захисту

У наш час людство переживає важливий критичний період своєї історії – період небаченого досі зростання негативних чинників, які загрожують існуванню цивілізації. З метою підвищення рівня знань та практичних навичок щодо дій у надзвичайних ситуаціях 19 квітня 2019 року у   Павлівському НВК відбувся День ЦЗ.

Керівним складом з цивільного захисту розроблений план проведення Дня ЦЗ, який включив різнопланові заходи, зокрема, загальношкільна лінійка, відкриті уроки з «Основ здоров’я» (урок-практикум «Правила поведінки під час пожеж, засоби пожежогасіння» (1-4 кл.), пр.р. «Користування засобами пожежогасіння» (5-7 кл.),  квест «Засоби та заходи допомоги при біологічні, хімічній, ядерній зброї» (8-11 кл.), конкурс малюнків «Будь обережним з вогнем» (1-7 кл.), комбінована естафета  з практичного закріплення навичок щодо правил користування засобами індивідуального захисту, надання першої невідкладної допомоги потерпілим та транспортування. Школярі переглянули відеофільми «Варто знати кожному», «Знати, щоб вижити» та ознайомилися з найбільш характерними для нашої місцевості надзвичайними ситуаціями.

Були перевірені вміння учнів як діяти за сигналами оповіщення ЦЗ та здатність користуватися засобами колективного та індивідуального захисту в екстремальних ситуаціях.

День цивільного захисту пройшов на високому емоційному та патріотичному підйомі. Діти отримали знання, необхідні для правильних дій в надзвичайних ситуаціях.

 

Директор НВК
Рудніцька Т.М.
Поділитися:

Дата: 22.04.2019 | 16:20


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога