Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

U-LEAD’ри освіти ініціюють зміни в громадах за сприяння міжнародних донорів

 

Представники Веснянської, Казанківської, Коблівської, Широківської ОТГ, Снігурівської РДА, департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА, а також експерт Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування увійшли до мережі підтримки реформи освіти в Миколаївській області – U-LEAD`ерів освіти.

Восени минулого року освітяни з навчальним візитом відвідали Польщу, зокрема Нижньосілезьке воєводство, де переймали кращий досвід оптимізації освітної мережі: вивчали особливості роботи куратора освіти, впровадження інклюзивної освіти, створення нового освітнього простору тощо.

Наступний крок – дводенне навчання з написання проектних заявок для U-LEAD’в освіти. Серед учасників – освітяни Миколаївської, Донецької, Луганської та Кіровоградської областей, тренери-експерти Програми «U-LEAD з Європою» – Вячеслав Топоров, радник з розробки та впровадження проектів, та Наталя Лукашенко, радниця з питань моніторингу проектів.

Під час роботи учасники визначили кращі ідеї для проектів, на практиці проаналізували ситуації та потреби, розробили дерево проблем та визначили поточні цілі роботи.

«Наша школа постійно тримає руку на пульсі, ми прагнемо розвитку та хочемо залучати кошти! Діти варті навчатися та розвиватися в сучасних комфортних умовах! Дякую Програмі «U-LEAD з Європою» за те, що проводить важливу та потрібну роботу з проектного навчання. Переконана, ми станемо рушіями змін на місцях! –  додала директор Веснянської ЗОШ Віра Барабанчук.

Поділитися:

Дата: 22.04.2019 | 16:11


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

422

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога