Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Снігурівчани вшанували пам’ять борців за волю та незалежність України

Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян – справжніх патріотів Батьківщини. Ми, українці, подали історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх довкола спільної мети. Український народ відчув потребу в єднанні та вийшов на Майдан не просто відстоювати своє право на Євроінтеграцію, а право на життя в країні, де поважають честь і гідність кожного громадянина, де немає насильства, де кожна людина має захищені права.

Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною – ціною людських втрат. Вся Україна і весь світ стали свідками холодної жорстокості катів і щирого, чистого, світлого, відчайдушного пориву повстанців, людей з дерев’яними щитами, які гинули від снайперських куль професійних вбивць. Такою є ціна нашої свободи. Кривава жертва мирних людей, принесена на жертовник заради майбутніх поколінь. Вічною раною болітиме на серці кожного українця пам’ять про героїв Небесної Сотні та воїнів Антитерористичної операції, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя. Вони згасли, як зорі.

Сьогодні, 21 листопада 2017 року, чимало снігурівчан зібралося біля стели борцям за волю та незалежність України, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова райради Тетяна Мезіна, учасники АТО, рідні загиблих учасників АТО та мешканці міста. Вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів до стели.

Сотні сердець згоріли за перемогу і запалили ще мільйони сердець. За рідну Батьківщину, за наше з вами майбутнє сини України поклали свої голови на київському Майдані, на донецьких землях. Саме ці українські народні герої відстояли національні інтереси та європейський вибір України, визначили цивілізаційний шлях для майбутніх поколінь. Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава УКРАЇНІ!  Героям СЛАВА!

Поділитися:

Дата: 21.11.2017 | 10:43


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога