Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Зустріч з письменницею В.Марущак

Є митті в житті, коли мовчати не можна, коли слово рветься, немов птах із тісної клітки. Та, мабуть, лише люди, натхненні Богом, мають безцінний дар – оживити думку, почуття, найніжніший порох душі у слові. Такою людиною є Віра Іванівна Марущак.

16 квітня в районній бібліотеці ім.В.Бойченка відбулася творча зустріч з письменницею ,  журналісткою   Вірою Іванівною Марущак.  Вона презентувала свої нові видання, зачитуючи уривки з   книг та ознайомила з своєю біографією.  На зустрічі були присутні Верловицький С.В.- перший заступник голови Снігурівської РДА, Пеганова А.О.- начальник відділу культури, молоді та спорту Снігурівської РДА, Лисиця І.І. в.о.керівника апарату Снігурівської РДА,   вчителі міських шкіл, бібліотекарі, старшокласники.

У творчості Віри Іванівни щира любов до дитини бринить прагненням, аби виросли маленькі українці справжніми людьми. Вона має напрочуд  чуйне серце, емоційну і вразливу вдачу. І оскільки значна частина її творів мають автобіографічний характер чи взяті з життя близьких і знайомих, читач відчував небайдужість автора до своїх літературних персонажів.

На згадку про таку незабутню зустріч подарували письменниці збірку з історії  нашого краю «Снігурівщина : з минулого – в майбутнє».

На завершення заходу відбулася автограф і фото сесія від письменниці,  поклали   квіти до меморіальної дошки Валерія Бойченка.

Поділитися:

Дата: 17.04.2019 | 11:19


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога