Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Нагороди юних митців

У Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Чарівний бісер», який відбувся у березні-квітні в Києві, брали участь юні митці з багатьох областей України. Відправили свої роботи і вихованці Зразкового художнього колективу «Виготовлення сувенірів» Снігурівського Будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Васильєва О.В.). Результат – запрошення до Києва на урочисте нагородження переможців виставки кращих робіт.

Диплом за ІІ місце отримала Васильєва Олександра, дипломами фіналістів нагороджені Нагорна Юлія, Плохотнік Катерина, Васильєв Іван і Рудюк Софія. Всі переможці отримали від організатора виставки  «Рукоділля. Бізнес і Хобі»,  редактора журналу «Модное рукоделие» Юрія Шуманського цінні подарунки (набори бісеру, журнали «Модное рукоделие», набори для дитячого рукоділля).

Крім урочистого нагородження, діти відвідали Музей води, помилувались Золотими воротами, Київським національним університетом імені Т.Г.Шевченка, пам’ятником Великому Кобзарю, квітучими магноліями у Ботанічному саду. Найбільше захоплення отримали від Всеукраїнського фестивалю байкерів, на якому вони нафотографувалися на різних видах вітчизняної і зарубіжної мототехніки.

Сповнені вражень юні митці повернулись додому. Цієї поїздки могло б і не бути, якби не добрі люди, небайдужі до дитячої творчості. Батьки, діти, керівник гуртка О.Васильєва щиро дякують депутату Миколаївської обласної ради А.Закусілову, підприємцям Л.Вишневській, С.Маценко за фінансову підтримку юних обдарувань і бажають їм здоров’я і подальшого процвітання.

Попереду у талановитих вихованців – нові конкурси, фестивалі, виставки.

 

Нікулишева Т.О.,
методист БТДЮ
Поділитися:

Дата: 17.04.2019 | 10:53


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

414

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога