Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

До 195-річчя з дня народження К.Д.Ушинського

12 квітня в педагогічному колективі Баратівської школи  відбулися педагогічні читання на тему «Використання педагогічних ідей К.Д.Ушинського в умовах НУШ». Захід пройшов на високому методичному та науковому рівні. Заступник директора з навчально-виховної роботи Хир Л.М. ознайомила присутніх з визначними подіями у житті і творчості К.Д. Ушинського та зазначила, що Костянтин Дмитрович був основоположником стрункої педагогічної системи. Спираючись на педагогічну спадщину вченого, у сучасній освіті створюються можливості для здобуття якісної освіти, розширюється та розвивається українськомовний освітній і культурний простір, формується здоровий спосіб життя. Голова ШМО вчителів початкових класів зупинилась ідеях народності виховання видатного педагога. Цікаве повідомлення про погляди   К.Ушинського про функції вчителя та основні вимоги до нього підготувала вчитель біології і хімії Гудзь А.Я. Голова ШМО вчителів гуманітарного циклу Черненко С.О. підібрала цитати з творів видатного педагога. У своєму  виступі «Формування етнокультурологічного компонента. Зацікавлення історією свого народу» вчитель історії Череп   І.В. поділилась досвідом використання ідей К. Ушинського при викладанні історії. Вчитель початкових класів Комарницька Н.В.   зупинилась на особливостях організації розвивального, трудового, навчання. Вчитель української мови  Проценко С.С. присвятила свій виступ питанню «Рідна мова – засіб розумового та морального розвитку дитини». Практичний психолог Міщанін Н.О. зупинилась на обґрунтуванні К. Ушинським   психологічних засад педагогіки. Усіма виступаючими було відзначено, що спадщина великого педагога – це цінний внесок до скарбниці світової педагогіки, який допомагає вирішити сучасні проблеми організації освітнього процесу. Ідеї К.Д. Ушинського пронизані духом гуманізму, демократизму залишаються актуальними й сьогодні.  

Робота педагогічних читань була плідною і цілеспрямованою. Учасники заходу обмінялись досвідом використання педагогічних ідей видатного педагога в практиці роботи,  прийняли рекомендації, у яких зазначили, що продовжуватимуть вивчення та використання педагогічної спадщини К. Ушинського, підкреслили необхідність постійно підвищувати педагогічну майстерність, фаховий і кваліфікаційний рівень.

ЗДНВР Хир Л.М.

Поділитися:

Дата: 16.04.2019 | 19:50


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

259

Всього хворіє

220

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога