Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Тиждень фізики і астрономії у Баратівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Є в світі тисячі наук, таємничих та цікавих. Однією з них є фізика. Зрозуміти всі незвичні явища природи й феномени допомагають нам фізичні  спостереження, досліди й формули.

А ще є в нашій школі талановиті, зацікавлені предметом учні, які з задоволенням беруть участь у загальношкільних заходах, конкурсах, тематичних лінійках, вікторинах.

Цього року у дивовижний світ науки  запросив школярів тиждень фізики і астрономії. Розпочався він з лінійки, на якій учні 10 класу розповіли про значення фізичних знань у житті людини. Учитель фізики і астрономії Школьна Раїса Миколаївна ознайомила з планом роботи.

Кожен день тижня був присвячений певній темі. Понеділок – день вивчення фізичних явищ. Протягом дня учні 5 – 6 класів переглянули серію мультфільмів з фізичним змістом, взяли участь в розгадуванні ребусів і кросвордів. Пізнавальними  і цікавими були інтерактивні вправи для восьмикласників  і десятикласників.

Вівторок – день ознайомлення з життєвим і творчим шляхом відомих українських вчених та вчених світової науки в області фізики. Діти переглянули і взяли участь в обговоренні наукових відеофільмів. Учнями  підготовлені пізнавальні листівки, колажі про досягнення вчених.

Середа – екологічний день. П’ятикласники і шестикласники взяли участь у виставці малюнків. Для учнів школи проведено захід екологічного спрямування «Ми – за енергозберігаючі технології». Переможці Всеукраїнського конкурсу «Енергія і середовище»  Ярошенко Анастасія, Музиченко Ілля,  Карапетян Віктор презентували свої роботи.

Четвер – день експерименту. У рамках проведення тижня, творчою групою учнів 7 – 10 класів підготовлено і проведено традиційний загальношкільний виховний захід «Досліди для великих і маленьких». Учасники заходу продемонстрували захоплюючі досліди,  використовуючи підручні засоби. Юні фізики показали свою креативність, відповідальність, старанність та активність.

У п’ятницю дев’ятикласники привітали учнів школи з Днем космонавтики на тематичній лінійці.

Завершив роботу тиждень учнівською конференцією «Видатні сини України в ракетно-космічній галузі», присвяченій цьому славетному дню.

Тиждень сприяв розвитку  інтересу  учнів до вивчення предмету, творчої уяви, художного смаку, логічного та просторового мислення, посилення пізнавальної мотивації, підвищенню інтересу до активної творчої та самостійної діяльності, формуванню навичок самостійності.

Поділитися:

Дата: 16.04.2019 | 19:48


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

259

Всього хворіє

220

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога