Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

 «Трагічні   уроки  пам’яті  людської»

11 квітня, у всьому світі відзначається пам’ятна дата — Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Вона встановлена в пам’ять про інтернаціональне повстання в’язнів концтабору Бухенвальд, що сталося 11 квітня 1945 року.

З метою  вшанування пам’яті жертв нацизму, в’язнів «таборів смерті»,  та привернення уваги  учнівської молоді до однієї з жахливих сторінок історії Другої світової війни, 11  квітня в Снігурівській районній бібліотеці ім..В.Бойченка пройшов урок   вшанування  пам’яті   жертв   нацизму  «Трагічні   уроки  пам’яті  людської» для учнів   9 –их та10 –их класів  ЗОШ  №1.

На захід були запрошені – голова  громадської організації «Снігурівське відділення української спілки в’язнів жертв нацизму» – Н.О.Чимбір, та екскурсовод  музею воїнів інтернаціоналістів ,член національної спілки журналістів – А.В.Заєць, який конкретно зупинився на матеріалах про концтабори  на Миколаївщині та в’язнях Снігурівщини.

Ведуча заходу – бібліотекар О.Г.Кориновська розповіла присутнім про нацистські табори на українських землях. Присутні також переглянули епізоди з кінострічок «Т-34» та «Пам’ятай ім’я своє».

Н.О.Чимбір наголосила, що під час Другої Світової війни на території гітлерівської Німеччини та окупованих нею держав діяло чотирнадцять тисяч концентраційних таборів і гетто, через які пройшли вісімнадцять мільйонів людей багатьох національностей. Важко осягнути, що у цих фабриках смерті безневинно загинули одинадцять мільйонів чоловіків, жінок і дітей. Серед них – сотні тисяч українців. Вічна їм пам’ять.

В цей день Україна разом з цілим світом вклоняється людям, які пройшли через пекло фашистських концтаборів. Біографії цих людей – це справжні уроки мужності для молодого покоління.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять жертв фашистських таборів.

Ми пам’ятаємо про вас, невинні жертви  фашизму. Ви вічно будете в наших душах і серцях!

Поділитися:

Дата: 13.04.2019 | 6:58


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога