Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Пишаємося нашими талантами!

Обдаровані й талановиті діти народжуються, щоб освітити нашу Землю своїм розумом, красою непідробного мистецтва, умінням створювати щось нове та дарувати оточуючим радість творчості. Саме про таких  дітей ми говоримо: «Як дивовижно співає маленька вокаліста! Як граційно рухається тендітна танцівниця! Як  глибоко «вжився» у роль  юний актор!»

Александрову Анну, ученицю 7 класу Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г. Шевченка, сміливо можна віднести до тих дітей, якими вже сьогодні можна захоплюватися. Чому?  Бо ця дівчинка відрізняється від інших учнів надзвичайним прагненням до знань (математика, мови, література, природничі дисципліни, мистецтво). Вона вміє нестандартно мислити й знаходити «красиві» розв’язки будь-якої проблеми.  А ще комунікабельна, приязна, тактовна…

Сьогодні весь наш педагогічний колектив має нагоду привітати з черговою перемогою Аню Александрову, яка посіла І місце у фінальному етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 7 класів закладів загальної середньої освіти.

Але не будемо забувати про наступне: для того, щоб обдаровані Божою іскрою діти засяяли в шкільні роки, учителям, які з ними працюють, необхідно виявити весь свій педагогічний хист, відданість дорученій справі та безмежне терпіння.

До перемоги у зазначеному вище конкурсі привела талановиту ученицю не менш талановита людина – Жуковець Заріна Леонідівна. Заслуженому вчителеві України не вперше вдається привести своїх вихованців до перемог у мовно-літературних конкурсах на всеукраїнському та міжнародному рівнях. І кожна перемога учнів вимагає від учителя титанічної праці та вияву власного таланту. Тож побажаємо нашому шановному  педагогу творчого натхнення, подальших успіхів у роботі й побільше талановитих дітей на її життєвому шляху.

 

Директор гімназії  Н. ПАСТУХОВА

Поділитися:

Дата: 05.04.2019 | 18:24


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

409

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога