Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Вітаємо з перемогою у фінальному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

02 лютого 2019 року у м. Миколаєві відбувся фінальний етап IХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який об’єднує талановиту молодь України і дає можливість молодому поколінню ще раз звернутися до художнього спадку Великого Кобзаря – поета світового рівня, отримати урок моральності та духовного зміцнення, виявити творчий потенціал й підвищити рівень мовної культури.

У фінальному етапі Миколаївську область представляла Александрова Анна, учениця 7 класу Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка, яка стала переможцем і посіла перше місце. Відрадно, що школярка вже два роки поспіль є переможцем фінального етапу цього конкурсу.

До здобуття таких значних висот у мовно-літературній освіті ученицю привела Заслужений вчитель України Жуковець Заріна Леонідівна. Це учитель, який крокує в ногу з часом, показує високий інтелектуальний  і професійний рівень, а головне, не зупиняється на досягнутому.

Щиро вітаємо Анну та її наставника з перемогою та високим результатом, бажаємо нехай у всіх планах і починаннях їх супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення!

Поділитися:

Дата: 05.04.2019 | 18:21


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

409

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога