Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Приходьте до нас!

У відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Снігурівському районі громадяни похилого віку та громадяни з інвалідністю можуть відвідувати гурт «Стежину». У цьому колективі збираються люди не байдужі до гарної пісні.

Стежинівці приймають активну участь у підготовці та  проведені урочистих заходів, які організовуються у територіальному центрі до свят та визначних дат, також неодноразово приймали участь у районних заходах. Частими гостями зі своїми концертними програмами та привітаннями бувають у  відділенні стаціонарного догляду. Пісні у їх виконанні слухають і мешканці сіл району.

Цей колектив неодноразово запрошували на пісенні фестивалі у загальноосвітню школу № 3. За участь у фестивалях гуртківці отримали диплом та нагороджені грамотами за краще виконання пісень у конкурсах. До Міжнародного дня людей похилого віку Дня ветерана, за активну життєву позицію гурт «Стежина» нагороджений грамотами Снігурівської райдержадміністрації, районної ради, районної організації ветеранів.

Поділитися:

Дата: 04.04.2019 | 18:23


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

418

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога