Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Увага

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – завідувача сектора контролю апарату

Снігурівської районної державної адміністрації Миколаївської області

 

Загальні умови
Посадові обов’язки 1. Здійснення контролю за виконанням структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними органами центральних органів виконавчої влади в частині здійснення ними повноважень місцевих держадміністрацій та органами місцевого самоврядування в частині здійснення ними делегованих повноважень органів виконавчої влади  актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, актів міністерств, інших центральних органів влади,  розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації (далі – документи), а також аналіз причин порушення строків виконання документів і внесення пропозицій щодо їх усунення.

2. Підготовка інформаційно-аналітичних та інших матеріалів з питань виконання документів.

3. Інформування голови райдержадміністрації про стан виконання документів структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними органами центральних органів виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

4. Підготовка проектів розпоряджень і доручень голови райдержадміністрації з питань, що належать до компетенції сектора.

5. Розробляє і вносить в установленому порядку  пропозиції з питань удосконалення організації  здійснення контролю за станом виконавської дисципліни.

6. Вносить пропозиції про розгляд на засіданнях   колегії райдержадміністрації питань про стан виконання документів в структурних підрозділах  райдержадміністрації, територіальних органах  центральних органів виконавчої влади та в органах місцевого самоврядування.

Умови оплати праці Посадовий оклад – 5600 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Безстроково
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6. Заповнена особова картка встановленого зразка.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).

8. Заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за 6 місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

Строк подання документів для участі в конкурсі 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Документи приймаються за адресою:                                                   Миколаївська обл., м.Снігурівка, вул. Центральна, 72, ІІ поверх, каб.206, до 17.00  17.04.2019р.

Місце, час та дата проведення конкурсу Конкурс проводиться 23.04.2019 р. о 10.00 год. за адресою: Миколаївська обл., м.Снігурівка, вул. Центральна, 72, каб.204
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Дигало Євгенія Володимирівна,

тел. (05162) 3 13 30

cadry@snigurivka-rda.gov.ua

cadry_sng@ukr.net

 

 

Кваліфікаційні вимоги
1. Освіта Вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста)
2. Досвід роботи Досвід роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року
3. Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою
4. Володіння іноземною мовою Не є обов’язковим
 

Вимоги до компетентності

  Вимога Компоненти вимоги
1. Ділові якості Навички контролю, здатність концентруватись на деталях, виваженість, вимогливість
2. Особистісні якості Ініціативність, відповідальність, дисциплінованість, емоційна стабільність, тактовність
4. Технічні вміння Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point) або з альтернативним пакетом Open Office, Libre Office
Професійні знання
  Вимога Компоненти
1. Знання законодавства Знання:
1. Конституції України.
2. Закону України «Про державну службу».

3. Закону України «Про запобігання корупції».

2. Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції Знання:

1. Постанова Кабінету Міністрів від 18.05.2011 р. № 522 «Про затвердження Методики проведення оцінки ефективності здійснення органами виконавчої влади контролю за виконанням завдань, визначених законами України, актами Президента України, постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем’єр-міністра України», постанови від 13.05.2004 р. № 630 «Про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади та заходи щодо її зміцнення».

2. Правові акти, що регулюють діяльність місцевих державних адміністрацій.

3. Інструкція з діловодства, Етика поведінки державного службовця

 

Поділитися:

Дата: 03.04.2019 | 10:04


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України