Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Управління соціального захисту населення інформує

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для їх виховання у багатодітних сім’ях, 13.03.2019 року Урядом прийнято постанову №250 “Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям», якою, з 01.04.2019 року, запроваджено виплату додаткового виду соціальної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Допомога надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною,  призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення до управління соціального захисту населення, та виплачується щомісяця, по місяць досягнення  дитиною 6 – річного віку включно.

У разі коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.

Розмір допомоги становить 1700  гривень.

Рішенням Уряду збережено право на отримання з 01.04.2019 року допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, особам, які звернуться за їх призначенням протягом квітня-червня 2019 року.

Допомога призначається та виплачується громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають в Україні. Одним із документів, який подається для призначення допомоги є, зокрема, копія посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу). Оскільки дітям з багатодітної сім’ї посвідчення видаються з шести років, зазначена норма застосовується для дітей після виповнення шестирічного віку.

Детальну інформацію Ви можете отримати, звернувшись  до Управління соціального захисту населення за адресою: м. Снігурівка вул. Центральна, 173,  або за телефонами  2 26 05,  2 14 45.

 

Заступник начальника
Т. ШАНГАР
Поділитися:

Дата: 02.04.2019 | 20:34


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

418

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога