Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

«Сенсорний розвиток. Входимо, пізнаємо світ»

 

Наприкінці березня в ДНЗ № 2 пройшов семінар  для  вихователів «Сенсорний розвиток. Входимо, пізнаємо світ». Учасники  семінару мали змогу підвищити теоретичні  знання, обмінятись практичним досвідом організації та проведення занять з формування сенсорних уявлень і моторних навичок дітей у групах раннього та молодшого дошкільного віку ДНЗ.

У теоретичній частині семінару  вихователі обговорили спрямованість освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»  за програмою «Дитина» , обмінялися досвідом.

У практичній частині вихователі відвідали заняття в ясельній і молодших групах. На занятті з сенсорики за  темою «Весняна подорож» в групі раннього віку вихователь Полтаракова І.В. використовувала різноманітні ігри і вправи  сенсорного обстеження предметів: зором, дотиком, за словесною інструкцією;  навчала дітей зіставляти предмети за розміром, кольором, при цьому, закріплювала отримані знання  через прийоми: повторення за вихователем, маніпуляції з предметами;  також познайомила дітей  з нетрадиційною технікою малювання з допомогою манної крупи. Даний вид малювання зачаровує своєю простотою виконання і своєю унікальністю, але найголовніше те, що заняття з подібними матеріалами корисні для малюків – вони розвивають дитячу моторику і фантазію.

Вихователі дошкільних груп на заняттях з формування елементарних математичних уявлень дітей використовують завдання, спрямовані на активізацію пізнавальної активності.  Вихователь молодшої групи Кисіль А.С. майстерно провела заняття з урахуванням індивідуальних особливостей дітей та уявною мандрівкою «Весняна подорож» і задіянням різних аналізаторів, зміною діяльності дітей формуванню асоціативного мислення.  добірки ігор і вправ для забезпечення активності дітей на занятті, правильному використанню у мові математичних термінів що є зразком для наслідування дітьми; прослідковується самостійність дітей та впевненість у власних судженнях.  Вихователь Мацюта К.В. провела заняття через ігровий сюжет «В гості до зайчика». Вона значну увагу приділила обстеженню  геометричних фігур, закріпила поняття «один-багато» , «широкий-вузький», «довгий-короткий», «високий-низький», тим самим забезпечила 100% запам’ятовування дітьми матеріалу .

Учасники методичного заходу схвально відгукувалися про використані форми роботи, активно висловлювали свої пропозиції щодо наступних зустрічей.

 

Л.Бенько

вихователь-методист

ДНЗ № 2, м.Снігурівка

Поділитися:

Дата: 02.04.2019 | 9:05


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

259

Всього хворіє

220

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога