Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

“Закон повинен бути понад усе”, – звернення голови Центральної виборчої комісії Тетяни Сліпачук до голів ОВК та ДВК

Шановні члени окружних та дільничних виборчих комісій!

На цих виборах буде рекордна кількість представників виборчих комісій від кандидатів у Президенти, а також спостерігачів від громадських та міжнародних організацій. А значить буде і високий рівень контролю за ходом голосування на всіх етапах, що є важливим елементом забезпечення прозорості за легітимності виборчого процесу.

Градус заполітизованості виборчого процесу породжує значні виклики для нас, зобов’язує бути виваженими та стійкими. Ми забезпечуємо проведення виборів, які визначають долю країни, а не окремих політичних сил чи їх лідерів.

Закликаю всіх ретельно стежити за процесом волевиявлення і припиняти всі можливі порушення та провокації. Закон повинен бути понад усе. Тільки так!

Хочу попередити – будь-яке порушення виборчого процесу з боку людей, які його забезпечують, в тому числі фальсифікації з підрахунком голосів, – це злочин.

Ухилення від виконання вами своїх повноважень, самовільне і необґрунтоване відлучення з виборчої дільниці також несуть за собою кримінальну відповідальність.

Не потрібно ламати собі життя і отримувати вирок за протизаконні дії.

Кожен з вас склав присягу про те, що буде незалежним і сумлінно працюватиме заради забезпечення волевиявлення народу, виходячи з принципів верховенства права, законності, об’єктивності та неупередженості.

Ви маєте керуватися саме цими переконаннями і спиратися лише на букву закону. А тому ніхто – ні кандидати, за квотою яких вас було призначено, ні керівники комісій, ні правоохоронці чи будь-які інші особи – не має права тиснути на вас чи змушувати вас на дії, які можуть стати порушенням вашої присяги.

Якщо ви відчуваєте тиск на себе чи інших членів комісії, закликаю інформувати керівництво відповідно дільничної, окружної чи Центральної виборчої комісії.

Від ваших дій залежить законність проведення виборів Президента. Пам’ятайте, у ваших руках голоси всієї країни.

Голова Центральної виборчої комісії
Тетяна Сліпачук

http://www.cvk.gov.ua/info/inf_29032019.htm

Поділитися:

Дата: 30.03.2019 | 12:01


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

248

Всього хворіє

209

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога