Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко привітала колектив управління соціального захисту населення

Управління соціального захисту населення Снігурівської РДА було визнано кращим в області за підсумками роботи у 2018 році.

З цієї нагоди, голова райдержадміністрації Інна Бойко разом зі своїм заступником Андрієм Гищаком завітали до управління соціального захисту населення райдержадміністрації, привітали колектив та вручили диплом від голови ОДА Олексія Савченка.

Я вітаю колектив управління з цією високою відзнакою. Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. Втім, вона потребує відповідального ставлення, адже до вас приходить особлива нужденна категорія людей, яким ви щоденно допомагаєте. Я дякую кожному з вас, за вашу важку щоденну працю на благо мешканців нашого району”, – зазначила Інна Бойко.

Дійсно, працівники УСЗН завжди виявляють милосердя, створюють добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Практично для всіх членів колективу УСЗН слова Івана Франка – «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» – стали сенсом життя.

Поділитися:

Дата: 29.03.2019 | 16:41


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога