Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Легалізація найманої праці — головне соціальне питання сьогодення.

Одним із основних завдань, що стоять на порядку денному – є легалізація праці та виведення “із тіні” заробітної плати, недопущення виплати заробітної плати нижче встановленого законодавством рівня. Тому важливим напрямом діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування є належний захист трудових прав працівників, детінізація заробітної плати та легалізація трудових відносин.

Наприкінці березня 2019 року робочою групою з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення Снігурівської районної державної адміністрації, до якої входять і фахівці Снігурівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості, проведена інформаційно-роз’яснювальна робота серед 36 роботодавців м. Снігурівки щодо переваг легального працевлаштування шляхом їх відвідування на робочих місцях.

В ході проведеного заходу у роботодавців та найманих працівників виникали питання з трудового законодавства, на які вони отримали кваліфікаційні та компетентні відповіді в повному обсязі.

Також, фахівцями служби зайнятості протягом січня-березня 2019 року з питань легалізації трудових відносин проведено 2 семінари для 30 роботодавців, 84 особистих зустрічей з роботодавцями та проведено 7 профінформаційних семінарів для 111 осіб, що перебувають на обліку у службі зайнятості у пошуках роботи.

В результаті проведення постійної та цілеспрямованої роботи всіма соціальними партнерами Снігурівського району з питання легалізації найманої праці громадяни району мають можливість отримувати соціальні гарантії згідно чинного законодавства, а бюджет – наповнення у вигляді сплачених податків.

Поділитися:

Дата: 28.03.2019 | 20:58


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога