Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Миколаївська обласна служба зайнятості організовує дистанційне навчання безробітних під замовлення роботодавців

 

За допомогою дистанційної форми навчання з початку року 58 клієнтів Миколаївської обласної служби зайнятості підвищили свою кваліфікацію під замовлення роботодавців – ФГ «ОРГАНІК СІСТЕМС», ФГ «Аргумент», ФГ «Владам» та ПСП Агрофірма «Роднічок». Про це розповів директор ОЦЗ Дмитро Оборонько.

«Дистанційне навчання – це сучасна форма набуття нових компетенцій в онлайн-режимі. Кожен з шукачів роботи, не виїжджаючи за межі місця проживання, зміг підвищити свій рівень знань, умінь та навичок у сільськогосподарській сфері, які відповідають вимогам роботодавців та гарантовано отримають бажану роботу», – пояснив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Навчання проводилося за напрямами «Агротехнічні заходи щодо вирощування та збирання овочів» та «Виконання весняно-польових робіт у фермерському господарстві».

Загалом з початку року професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації на замовлення роботодавців проходили майже 3000  безробітних. Найпопулярніші професії – кухар, лицювальник-плиточник,  водій тролейбусу, трамвая, електрогазозварник, машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, перукар, манікюрник, бармен, адміністратор та інші.

Поділитися:

Дата: 28.03.2019 | 20:56


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

238

Всього хворіє

199

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога