Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Семінар-практикум вчителів 1 класу

Шкільна дошка – це невід’ємна складова  кожного  навчального класу, місце обміну інформацією між учнями та вчителем.

Інтерактивна дошка – це жива взаємодія вчителя і учнів, управління процесом обміну інформацією між ними. Вона не тільки відображає, що відбувається  у комп’ютері, а й дає можливість  вносити виправлення й корективи, робити кольорові позначки й коментарі, зберігати матеріали уроку для подальшого використання й редагування.

Працюючи з інтерактивною дошкою, ми  перебуваємо в центрі уваги, завжди ведемо спілкування з учнями напряму й підтримуємо постійний контакт із класом. Використання інтерактивної дошки на уроці може збільшити ефективність навчання дітей у школі. За рахунок чого це відбувається? Як розкрити потенціал інтерактивної дошки й зробити її незамінним супутником учителя?

Для того, щоб дати відповідь на ці запитання, а також  поділитися досвідом з використання інтерактивної дошки на уроках в 1 класі НУШ, 27 березня на базі Снігурівської філії І ступеня № 2 відбувся семінар-практикум вчителів 1 класу «Використання інтерактивної дошки в освітній діяльності педагогів НУШ ».

З презентацією на тему : «Оптимізація взаємодії вчителя та учня під час використання інтерактивної дошки на уроках» виступила вчитель Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Луста Г.П.  Педагог розкрила значення, напрямки, можливості, варіанти використання інтерактивної дошки в освітньому процесі.

Під час проведення семінару  вчитель Знам ҆ янської ЗОШ  І-ІІ ступенів Андрущенко Д.М.  ознайомив  присутніх із інструментами дошки, інтернет- ресурсами, запропонував інтерактивні вправи, розроблені ним особисто. Гайчева Л.А., вчитель Центральної ЗОШ І-ІІІ ступенів, продемонструвала використання інтерактивної  дошки  на своїх уроках та  провела майстер-клас зі створення інтерактивних вправ.

Поділитися:

Дата: 28.03.2019 | 20:45


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

192

Всього хворіє

153

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога