Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Дотримуватись трудового законодавства дешевше, ніж сплатити штраф

Рейдова робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення продовжує активно проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу. Зокрема, фахівцями управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Снігурівського обʼєднаного управління ПФУ в Миколаївській області, Снігурівської районної філії обласного центру зайнятості постійно проводиться інформування найманих працівників та підприємців нашого міста про переваги офіційного працевлаштування, негативні наслідки виплати заробітної плати в “конвертах” та фінансову відповідальність роботодавців за порушення вимог трудового законодавства.

Хочемо нагадати, що розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2019 року становить 4173 грн. Відповідно збільшились суми штрафів.

Наприклад, фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору, чи при оформленні працівника на неповний робочий час, а фактично він працює впродовж повного робочого часу, чи виплата заробітної плати без сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування обійдеться роботодавцю сумою, яка складає тридцять мінімальних зарплат – 125,2 тис. грн. за кожного працівника, відносно якого скоєно порушення. За недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці (оплата праці в нічний час, за роботу у вихідні та святкові дні, нарахування індексації та ін.) штраф становить десять мінімальних зарплат – 41,7 тис. грн., за порушення встановлених строків виплати заробітної плати – штраф у трикратному розмірі мінімальної зарплати, що складає на сьогодні 12,5 тис. грн. та ін.

Закликаємо шановних роботодавців привести взаємовідносини з найманими працівниками у відповідність до чинного трудового законодавства, що обійдеться значно дешевше, ніж сплата штрафу, а працівників просимо не погоджуватись на роботу без належного оформлення!

 

Т.ТРОФИМЕНКО – головний спеціаліст
управління        соціального        захисту
райдержадміністрації

 

Поділитися:

Дата: 22.03.2019 | 17:02


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога