Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

“Зі Снігурівщиною у серці та вірою в перемогу” – наші спортсмени зайняли друге місце на міжрайонному турнірі з волейболу.

Сьогодні, 23 березня 2019 року, в місті Велика Олександрівка Херсонської області проходив відкритий міжрайонний турнір з волейболу. За повідомленням депутата обласної ради Андрія Закусілова, у фінальній грі з командою Кочубеївської ОТГ снігурівчани поступились з рахунком 25-21 та 25-23. Незважаючи на те, що команді снігурівчан протистояли суперники професійного рівня, нашій команді вдалося завдати їм чималого клопоту та показати достойну гру.

«Хтось скаже, що тільки перемога може задовольнити будь-якого спортсмена. Ми вели по ходу всієї другої партії і могли перевести гру в третю додаткову партію. Вболівальники розділилися на 2 табори, і розривали емоціями спортзал. Ми були близькі до чуда…. Але, не судилося. Я вірю, що наша команда на наступному турнірі виступить краще, більш зібрано, впевненіше. Зі Снігурівщиною у серці та вірою в перемогу!», – прокоментував підсумки турніру Андрій Закусілов.

Поділитися:

Дата: 23.03.2019 | 20:15


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

245

Всього хворіє

206

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога