Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Президент підписав зміни до Державного бюджету. Це дозволить здійснити виплату зарплати освітянам та медикам в повному обсязі

20 березня Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік». Реалізація Закону створює умови для підвищення фінансової спроможності місцевих бюджетів та забезпечить ефективне і цільове використання коштів державного бюджету у поточному році. Відповідно до цих змін, Миколаївщина отримала 171 млн.грн субвенції на зарплати нашим лікарям і вчителям у районах Миколаївської області, де у грудні минулого року не відбулися вибори до ОТГ.

Протягом останніх трьох місяців до голови Снігурівської РДА Інни Бойко неодноразово звертались працівники освіти та медицини району з проханням посприяти у вирішенні питання виплати заробітних плат в повному обсязі. Дану проблему відразу було доведено до керівництва області. Також, Інна Бойко особисто зверталася і до народних депутатів України Ігоря Бриченка та Тараса Креміня, аби вони підтримали внесення відповідних зміни до Державного бюджету і також доклали максимум зусиль, щоб підтримати людей.

За дорученням очільника області Олексія Савченка, ще в грудні 2018 року до Міністерства охорони здоров’я і Міністерства освіти України були направлені відповідні листи та звернення від облдержадміністрації. Олексій Юрійович особисто проводив перемовини з керівництвом відповідних відомств, аби якомога скоріше вирішити дане питання.

«Як і обіцяв, продовжую тримати цей процес на особистому контролі, щоб вже до кінця березня питання виплати заборгованості по заробітній платі нашим лікарям і вчителям в окремих районах було вирішене остаточно!», — зазначив Олексій Савченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Згідно з законом і Бюджетним кодексом, прийняті зміни мають пройти через Міністерство фінансів і Державне казначейство.

«Щиро прошу вибачення у працівників освіти та медицини району, які стали заручниками цих обставин. На жаль, ці обставини залежать не від нас із вами. Варто пам’ятати, що якби не втручання агресора – то ми не мали б проблем з виплатою заробітної плати медикам та освітянам. Більш того, ми вже б мали дві новостворені – Снігурівську та Горохівську – ОТГ, якби не підлий і підступний акт агресії з боку сусідньої країни. Зі свого боку ми зробили все необхідне, тому, завдячуючи спільним зусиллям голови ОДА Олексія Савченка, народних депутатів України Ігоря Бриченка та Тараса Креміня, найближчим часом працівники освіти та медицини отримають заробітну плану в повному обсязі», — підкреслила голова райдержадміністрації Інна Бойко.

Нагадаємо: через загрозу широкомасштабного вторгнення на територію країни Збройних сил Російської Федерації президент України Петро Порошенко 26 листопада 2018 року підписав указ “Про введення воєнного стану в Україні”, яким передбачалося встановлення такого режиму на 30 діб. Саме введення воєнного стану і стало причиною скасування виборів до майбутніх ОТГ в десяти областях України

Поділитися:

Дата: 21.03.2019 | 18:38


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

1

Всього одужало

1

Всього хворіє

0

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога