Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Шлях до перемоги

Учні та вчителі Горохівської школи відзначили 75 річницю визволення Снігурівщини. Понад 30 місяців тривала окупація нашого краю гітлерівцями. Вона принесла з собою смерть, страждання, руйнування та пограбування. 6 березня 1944 року на території Миколаївщини розпочалася одна з блискучих наступальних операцій у Великій Вітчизняній війні – Березнегувато-Снігурівська. Більшу частину території Миколаївської області звільняли війська 3-го українського фронту під командуванням генерала армії Р. Малиновського, а 14 березня 1944 року був звільнений рідний Снігурівський район. Юні патріоти Горохівської школи  вкотре навчалися прикладам патріотизму під час проведення годин Пам’яті, уроків Мужності, бесід про визволення рідного краю. Вчитель історії Мінаєв А. В. та учні 6 класу підготували і провели тематичну лінійку «Шлях до перемоги»,  під час якоїучні дізналися про те, які фронти вели наступ в ході цієї операції, хто ними керував, «пройшли» дорогою визволення від самого її початку і до кінця. Згадали поіменно воїнів, які загинули, звільняючи наше село – Горохівське і поховані в братській могилі. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих.

Також учні нашої школи відвідали Снігурівський історико-краєзнавчий музей, де їм була представлена експозиція «Кроки історії Снігурівщини».

Багато років минуло від незабутнього березня 1944 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку знало людство. Ми у вічному боргу перед захисниками за обірвану війною юність, за зразки мужності, сили духу, самопожертви, які вони виявили в боях за рідну землю.

 

Стібак О.В., педагог-організатор

Поділитися:

Дата: 15.03.2019 | 21:00


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

238

Всього хворіє

199

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога