Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко проінспектувала хід будівництва сільської амбулаторії в с.Першотравневе

14 березня очільниця району Інна Бойко ознайомилася з ходом виконання робіт по будівництву амбулаторії у с.Першотравневе. Будівництво амбулаторії триває з використанням сучасних технологій та з урахуванням вимог енергоефективності. Зараз роботи завершені на 90%. За словами підрядників, вже в двадцятих числах цього місяця буде завезене та встановлене сучасне обладнання, а також меблі.

«Ми рухаємося чіткою маршрутною картою з впровадження ініціативи Президента України Петра Порошенка з розвитку якісної медицини у сільській місцевості. Першотравнева сільська амбулаторія є першим таким закладом на Снігурівщині. Дуже рада, що вже найближчим часом заклад розпочне розпочне роботу», — прокоментувала Інна Бойко.

Нагадаємо, що зведення амбулаторії у Першотравневому розпочалося в рамках Державної програми «Розвиток сільської медицини», ініційованої Президентом України Петром Порошенко. Реформування первинної ланки медичної допомоги на Миколаївщині є також одним із пріоритетних питань в роботі голови ОДА Олексія Савченка.

Поділитися:

Дата: 15.03.2019 | 20:44


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога