Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко привітала працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення з професійним святом

Напередодні професійного свята, яке відзначається щороку в третю неділю березня, працівників КП “Снігурівський Благоустрій” привітали голова райдержадміністрації Інна Бойко та її заступник Андрій Гищак.

“Для сучасних людей комунальні блага давно стали настільки звичною справою, що ніхто вже особливо й не замислюється, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності. Важливим є і те, який при цьому величезний тягар відповідальності лежить на плечах працівників житлово-комунального господарства міста. Але ми знаємо, що саме від Вашого професіоналізму і відповідальності багато в чому залежить благополуччя кожного будинку та кожної родини снігурівчан”, – зазначила Інна Бойко.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у забезпечення роботи галузі, озеленення та поліпшення санітарного стану м.Снігурівка та з нагоди професійного свята, очільниця району Інна Бойко відзначила грамотами кращих працівників та колектив КП “Снігурівський Благоустрій”

Поділитися:

Дата: 15.03.2019 | 10:05


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога