Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

«Відвага ветеранів Другої Світової та нескореність духу учасників добровольчих формувань є символом мужності та героїзму нашого народу», — Інна Бойко

Про це зазначила голова райдержадміністрації Інна Бойко під час церемонії передачі Всеукраїнської естафети пам’яті “Cлава визволителям України”, яка відбулась в ході урочистих зборів в Снігурівській дитячій школі мистецтв 14 березня 2019 року. Захід проходив в рамках відзначення 75-ї річниці визволення нашого району від нацистських загарбників та Дня українського добровольця.

Всеукраїнська естафета пам’яті “Cлава визволителям України” — це данина шани, поваги і вічної пам’яті тим людям, які на своїх плечах винесли весь тягар воєнного лихоліття. Ця меморіальна акція йде від області до області, від міста до міста, відтворюючи хід звільнення окупованої гітлерівцями землі зі сходу на захід. Сьогодні ми прийняли естафету пам’яті від Березнегуватського району.

«Сьогодні, 14 березня ми з вами відзначаємо не тільки День визволення Снігурівщини від нацистських загарбників, а ще й День українського добровольця, який започаткований в нашій державі два роки потому. Дозвольте від імені усіх мешканців району висловити велику подяку нашим захисникам, які ризикуючи власним життям, з честю і гідністю стали на захист Батьківщини та нашої свободи. Ми – Українці, підтримуємо свою власну країну – своє майбутнє. Боронячи східні кордони України, наші військовослужбовці довели, що є гідними нащадками своїх пращурів. Відвага ветеранів Другої Світової та нескореність духу учасників добровольчих формувань є символом справжньої мужності та героїзму нашого народу», — зазначила Інна Бойко в своєму вітальному слові.

Також, щирі слова привітання з нагоди свят висловили голова Березнегуватської РДА Владислав Дмитрів, голова райради Тетяна Мезіна та голова районної ради ветеранів Андрій Кармазін.

Також, музичні привітання присутнім подарували артисти районного будинку культури та вихованці Снігурівської дитячої школи мистецтв та Будинку творчості дітей та юнацтва.

Нескінченними були дороги війни… Сніг і непрохідний бруд, хурделиці і зливи. І смерть, що стереже на кожному кроці… Не витримували машини, грузли танки. А люди йшли вперед – кілометр за кілометром, п’ядь за п’яддю, очищаючи свою рідну землю від ворожої нечисті…

Сьогодні українці знову боронять власну державу від зовнішнього агресора, а тому сучасникам, напевно, легше зрозуміти тих, хто свого часу визволяв рідну землю від  окупантів. Наш народ – сильний духом і вірний ідеалам добра і справедливості, і це – назавжди!

Поділитися:

Дата: 14.03.2019 | 21:29


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

196

Всього хворіє

157

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога