Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Про порядок отримання експлуатаційного дозволу для провадження діяльності на потужностях з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів

Експлуатаційний дозвіл для провадження діяльності на потужностях (об’єктах) з переробки неїстівних продуктів тваринного походження та на потужностях (об’єктах) з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів (далі – Експлуатаційний дозвіл), кормів видається відповідно до Законів України «Про ветеринарну медицину», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» та «Про адміністративні послуги».

Цей Експлуатаційний дозвіл повинні отримувати суб’єкти господарювання, що виробляють такі корми для тварин, як макуху, висівки, дріжджі тощо.

Для отримання Експлуатаційного дозволу оператору ринку потрібно звернутися до центру надання адміністративних послуг із заявою, до якої додається інформація про наявність кваліфікованого персоналу, технічного обладнання,  переліку товарів, що виготовляється або реалізується за підписом заявника. Можуть також включатися проектні вимоги і вимоги щодо будівництва, наявності кваліфікованого персоналу, тривалості застосування системи контролю безпечності та якості.

Документи подаються в одному примірнику особисто суб’єктом господарювання (керівником юридичної особи, фізичною особою – підприємцем, фізичною особою), або уповноваженою ним особою.

Документи можуть також надсилатися рекомендованим листом з описом вкладення, при цьому підпис заявника та уповноваженої ним особи засвідчується нотаріально.

Експлуатаційний дозвіл надається безоплатно, у строк не більше десяті робочих днів, після проведення позапланового інспектування потужності.

Перелік підстав для відмови у наданні експлуатаційного дозволу:

  • Подання суб’єктом господарювання неповного пакету документів, необхідних для одержання документа дозвільного характеру, згідно із встановленим вичерпним переліком;
  • Виявлення в документах, поданих суб’єктом господарювання, недостовірних відомостей;
  • Негативний висновок за результатами проведених експертиз та обстежень або інших наукових і технічних оцінок, необхідних для видачі документа дозвільного характеру.

Відмова  у видачі, переоформленні, анулювання експлуатаційного дозволу здійснюється відповідно до Законів України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та «Про ветеринарну медицину».

Поділитися:

Дата: 13.03.2019 | 17:34


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

409

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога