Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

На Снігурівщині святковим концертом привітали жінок з Міжнародним жіночим днем

З подихом перших весняних квітів приходить до нас довгоочікуване свято ніжності і материнства – Міжнародний жіночий день 8 Березня. Це по-справжньому світле та весняне свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, любов до рідних, сімейне благополуччя та турботу про дітей, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість і милосердя.

6 березня в Будинку творчості дітей та юнацтва відбулися урочистості з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня.

«Я вітаю усіх жінок району з цим чудовим весняним святом. Жінка — це мати, сестра, кохана дружина, бабуся. А деякі представниці цієї прекрасної статі навіть захищають цілісність нашої держави на Сході України. Я хочу подякувати вам за те, що ви робите сьогодні для держави, для сім’ї та близьких. Бажаю усім здоров’я, щастя, благополуччя та миру в нашій державі. Щастя вам і всього найкращого», — зазначила Інна Бойко у своєму вітальному слові.

Також представниць прекрасної статі привітала голова районної ради Тетяна Мезіна. Вона побажала присутнім в залі жінкам міцного здоров’я, успіхів у роботі, величезного жіночого щастя, любові та добра.

Артисти та художні колективи району подарували всім присутнім чудовий святковий настрій своїми піснями та запальними танцями.

Поділитися:

Дата: 07.03.2019 | 18:17


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

196

Всього хворіє

157

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога