Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

13 мешканців Миколаївської області старше 45 років отримали ваучери на навчання

 

Сьогодні тринадцятеро мешканців Миколаївської області отримали від служби зайнятості ваучери для підвищення кваліфікації за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення». Загальна сума ваучерів склала майже 140 тисяч гривень. Про це стало відомо під час заходу Миколаївської обласної служби зайнятості «Ваучер –  динаміка професійного сьогодення».

За словами директора обласного центру зайнятості Дмитра Оборонька, людям, старше 45 років не так легко конкурувати з молоддю, яка більш мобільна, комунікативно «підкована», володіє знаннями сучасних технологій.

«Ваучер на навчання дає можливість поновити свої знання, набути нових навиків, отримати нову професію, яка найбільше користується попитом, без відриву від робочого місця, з гнучким графіком. Крім того, кожна людина має можливість самостійно обрати професію та навчальний заклад, в якому бажає навчатись», – зазначив керівник ОЦЗ.

На сьогодні перелік професій на навчання, за якими можна отримати ваучер та які користуються попитом на ринку праці, складається з 53 професій та спеціальностей. У програмі видачі ваучерів беруть участь 75 навчальних закладів Миколаївської області.

Відзначено, що в регіоні попитом користуються такі професії, як водій навантажувача, тракторист, електрогазозварник. Також часто працівники старше 45 років за рахунок ваучера підвищують кваліфікацію за напрямами інженерія програмного забезпечення, комп’ютерна інженерія, менеджмент, психологія і фізична реабілітація, ерготерапія та ін..

Під час зустрічі народний депутат України Олександр Жолобецький та  директор ОЦЗ Дмитро Оборонько  вручили ваучери претендентам на навчання. Звертаючись до учасників заходу,  народний депутат відзначив, що програма ваучерів важлива для подальшого стимулювання трудових ресурсів регіону: «У перспективі розвитку регіону є відновлення суднобудівної галузі, що сприятиме створенню робочих місць і виникненню потреби у навчанні тих професіоналів, хто втратив кваліфікацію».

Зі словами вдячності виступили перед учасниками зустрічі мешканці Миколаївщини, які раніше отримали ваучер для проходження професійного навчання, та  поділилися своїм досвідом про те, як здобутий за допомогою ваучера фах позначився на їхній професійній кар’єрі.

Продовжуючи захід, перед учасниками виступили роботодавці, які скористалися можливістю підвищити кваліфікацію своїх  співробітників за допомогою ваучера.

 

«Ми прислуховуємося до запитів ринку праці і, враховуючи актуальність та потребу, організовуємо підвищення кваліфікації з управління ОСББ, основ кібербезпеки, навчання водіїв трамваїв, тролейбусів, швачок, столярів та інших  – це ті професії, за якими відчувається значна нестача кваліфікованих кадрів і можна отримати ваучер на їх опанування», – підкреслив Д. Оборонько.

Починаючи з 2013 року Миколаївською обласною службою зайнятості видано 895 ваучерів на суму 2 млн. 104 тис. грн.

 

Поділитися:

Дата: 06.03.2019 | 16:59


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога