Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Снігурівській школі — сучасний майданчик зі штучним покриттям!

В Снігурівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 вже на початковій стадії процес будівництва нового футбольного майданчика зі штучним покриттям.

Територія теперішнього майданчика не оновлювалася ще від часу будівництва освітнього закладу. Тому, як тільки з’явилася можливість його оновити, очільниця району Інна Бойко відразу скористалася таким шансом. Були проведені відповідні перемовини з керівництвом області щодо включення до реалізації у 2019 році проекту з нового будівництва футбольного майданчику зі штучним покриттям на базі міської школи №3. Також не зволікаючи, дане питання було винесено на сесію Снігурівської районної ради, в ході якої депутати виділили кошти для співфінансування будівництва спортивного майданчика в розмірі 847,9 тис.грн. з районного бюджету.

До речі, будівництво майданчиків зі штучним покриттям в нашій державі стало можливим завдяки реалізації державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України». Державна програма підсилить ефективність реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року “Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація” згідно Указу Президента України Петра Порошенка.

Незважаючи на стан погодних умов, перші етапи робіт вже розпочались — наразі вже здійснені геодезичні заміри меж території майданчика. Коли ґрунт трохи підсохне – працівники почнуть розчищати та облаштовувати територію для подальших будівельних робіт.

«Радію, що вже цього року матимемо сучасне футбольне поле зі штучним покриттям, де підростаюче покоління з користю проводитиме свій вільний час, що у свою чергу, поліпшить їх здоров’я та додасть успіхів у спорті. Окрім того, цього року розпочнеться будівництво ще двох спортивних майданчиків — в Снігурівській районній гімназії ім.Т.Г.Шевченка та в Павлівського НВК. Приємною особливістю цих двох майданчиків є те, що вони будуть універсальними: діти зможуть грати в футбол, волейбол та теніс», — прокоментувала голова райдержадміністрації Інна Бойко.

Нагадаємо, що в 2018 році на території Миколаївської області завершилося будівництво 14 футбольних полів зі штучним покриттям. Джерелом фінансування будівництва були бюджети трьох рівнів: державний бюджет – майже 10,5 млн грн, обласний бюджет – близько 5 млн грн та місцеві бюджети ОТГ, районів – 5,5 млн грн.

В рамках реалізації державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» у 2019 році на Миколаївщині заплановано побудувати 10 футбольних полів зі штучним покриттям.

Більш того, в ОДА зазначають, що це лише початок, адже в найближчій перспективі планується будівництво по 10-12 таких спортивних майданчиків щороку.

Поділитися:

Дата: 26.02.2019 | 20:05


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

1

Всього одужало

1

Всього хворіє

0

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога