Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

“Запобігти. Врятувати. Допомогти”: в Снігурівській райдержадміністрації провели навчання з питань забезпечення пожежної безпеки

Сьогодні, 16 листопада 2017 року, в залі засідань райдержадміністрації відбулося навчання з питань забезпечення пожежної безпеки на підприємствах, установах і організаціях району. Для проведення семінару з м.Миколаїв прибув викладач курсів удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області Вадим Кадимський.

В ході навчань особливу увагу було приділено відповідності діючим нормам та правилам шляхів евакуації з приміщень, стану електромережі, блискавкозахисту, зовнішнього протипожежного водопостачання, забезпеченість справними первинними засобами пожежогасіння, наявністю систем пожежної сигналізації, проведення вогнезахисту дерев’яних елементів покрівель будівель. Було доведено основні моменти з Кодексу цивільного захисту України та зміст основних розділів постанови Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 року №138 «Деякі питання використання захисних споруд цивільного захисту».

Також були розглянуті і рекомендації ДСНС України щодо визначення об’єктів, придатних до включення до фонду захисних споруд цивільного захисту як споруд подвійного призначення та найпростіші укриття. Запропоновано використовувати данні рекомендації в роботі до удосконалення законодавства та технічних норм, що діють у сфері цивільного захисту.

Під час навчання слухачі отримали важливі рекомендації, які допоможуть їм орієнтуватися в питаннях проведення заходів запобігання надзвичайних ситуацій.


Дата: 16.11.2017 | 16:16


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України