Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Троє учасників АТО зі Снігурівщини отримали сертифікати на житло

У суботу, 9 лютого, учасники Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних сил Миколаївщини отримали сертифікати на власні квартири. Придбання житла стало можливим в рамках реалізації Комплексної обласної програми соціального захисту населення «Турбота» до 2020 року.

На жаль, в силу поважних причин наші захисники не мали змоги взяти участь в цій урочистій церемонії, тому, сертифікати вручили членам їх родин. Отже, сертифікати отримали Віктор Павлюк (вручено матері Дарії Павлюк), Василь Панкратьєв (вручено дружині Тетяні Панкратьєвій) та Радіон Ярощук (буде вручено особисто).

З отриманням довгоочікуваного житла захисників привітали Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи, перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко.

«Я вітаю вас із поліпшенням житлових умов і хочу наголосити, що програма Миколаївської області та міста Миколаєва є дієвою, і може бути такою такою, що є може бути наслідувана в інших областях. Тому що забезпечення наших ветеранів, наших воїнів житлом – це свідчення того, що держава дбає про своїх захисників. Президент Петро Порошенко в своїй діяльності наполягає на тому, щоб було кардинально змінене ставлення до наших ветеранів та політика держави у цьому напрямку – для того, щоб кожен із вас, хто захищав і готовий надалі захищати державу, мав впевненість у завтрашньому дні, а ваша родина мала підтримку», – наголосила Ірина Фріз.

Міністр у справах ветеранів додала, що приємно вражена тим, як налагоджена співраця у військовослужбовців, громадських організацій ветеранів АТО та волонтерів з місцевою владою – адже захисники отримують неабияку соціальну підтримку та без вагань можуть звернутися по допомогу до обласної адміністрації чи місцевих рад.

Заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи також привітав ветеранів та зазначив, що квартири, придбані для захисників у рамках обласної програми соціального захисту «Турбота». Так, у 2018 році в обласному бюджеті для придбання житла учасникам бойових дій з числа військовослужбовців, які брали участь у антитерористичній операції, та потребують поліпшення житлових умов було передбачено 10 млн грн на умовах співфінансування з бюджетів міст, сіл, селищ, об’єднаних територіальних громад та районів області.

Відповідно до Комплексної програми «Турбота» до 2020 року, в Снігурівському районі на умовах  співфінансування,  за рахунок коштів з обласного та районного бюджетів (50 на 50) придбано  житло  2  учасникам бойових дій  антитерористичної операції, загальна сума витрат з районного бюджету склала  260.5 тис.грн. (Павлюк В.І. – будинок в с. Євгенівка, Панкратьєв В.О. –квартиру в м. Снігурівка).

За рахунок коштів бюджету  Нововасилівської  сільської ради (80.0 тис. грн) та  коштів з обласного бюджету (80.0 тис. грн) придбано будинок Ярощуку Р.В. в с. Єлизаветівка.

Всього протягом минулого року було придбано житло для 33 родин учасників антитерористичної операції на Сході України, що проживають у Снігурівcькому, Братському, Березнегуватському та Баштанському районі, містах Южноукраїнську, Миколаєві, Очакові та Вознесенську. Загальна сума в тому числі із співфінансуванням склала більше 15,8 млн грн (з обласного бюджету та коштів районних/міських бюджетів).

На залишок коштів обласного бюджету, що залишився на 1 грудня 2018 року (без співфінансування) для сімей учасників АТО -інвалідів III групи та багатодітних сімей учасників АТО було придбано житло на суму майже 3,4 млн грн.

Окрім придбання житла для захисників, за ініціативи голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка в області діють ще кілька ефективних інструментів підтримки та соціального захисту військовослужбовців, ветеранів АТО та ООС.

 

Поділитися:

Дата: 11.02.2019 | 11:25


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України