Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко: “Питання укрупнення районів має вирішуватися на громадських обговореннях”

Про це зазначила голова райдержадміністрації Інна Бойко на своїй сторінці в Facebook.

Сьогодні побувала на декількох зустрічах з колективами, поспілкувалася з людьми по нагальним проблемам. І при всіх тих проблемах, які є на сьогодні, майже всі питали та казали: “…потрібно щось робити, щоб не допустити таких змін меж району.” Люди категорично заперечують за об’єднання нашого району з Баштанським, навіть можна сказати обурені.” – зазначає Інна Бойко.

Очільниця району підтримала ініціативу депутатів облради щодо проведення громадських обговорень з приводу укрупнення районів.

Дана реформа повинна бути зручною для людей, покращувати їх життя. А приєднання Снігурівщини до Баштанщини вважають кроком назад, а не вперед. Тому люди налаштовані дуже категорично з даного питання. Потрібне обговорення. І те, що планували десять-двадцять років тому не є сьогодні актуальним. І не тому, що Баштанка погана, а тому – що люди цього не хочуть. Тих депутатів, які виступають за таке об’єднання, запрошую в район для спілкування з людьми.” – підкреслила Інна Володимирівна.

Поділитися:

Дата: 06.02.2019 | 12:44


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України