Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко провела чергову апаратну нараду

4 лютого 2019 року голова райдержадміністрації Інна Бойко провела щотижневу апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів РДА та установ району, в ході якої було обговорено ряд важливих питань.

Особливу увагу було приділено питанням освіти, а саме питання ремонту спортивної зали в Калинівському НВК, встановлення оснащення в навчальних кабінетах Снігурівського опорного закладу та спортивного обладнання по закладам району. Окрім того, розглянули питання впровадження інвестиційних проектів в районі за рахунок коштів ДФРР та ряд інших важливих питань.

На особливому контролі питання виплати заробітної плати працівникам освіти та медицини в районі. Очільниця району повідомила, що заробітна плата обслуговуючому персоналу шкіл виплачена 100%. Педагогам, заробітна плата яких фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету, виплачена в розмірі 80% від нарахованої, інші 20% очікуються протягом місяця. Окрім того, за наявною інформацією, медичним працівникам вже на днях мають повністю закрити борги по заробітній платі.

В ході наради було обговорено і ряд інших питань, після чого були надані протокольні доручення.

Поділитися:

Дата: 05.02.2019 | 10:43


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України