Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в 2018 році

Розробка і реалізація будь-якого інвестиційного проекту завжди переслідує досягнення певних цілей. При визначенні стратегічних і тактичних цілей в 2018 році Снігурівська райдержадміністрація орієнтувалася на соціальні цілі, пов’язані з розвитком людських відносин, покращення для мешканців Снігурівщини умов праці та відпочинку.

Снігурівською райдержадміністрацією надано Миколаївській облдержадміністрації 10 пропозицій ідей проекту до Плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року. Пропозиції були включені до Стратегії. Це дало змогу в подальшому прийняти участь у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам у 2018 році. Переможцями в даному конкурсі визнано 17 мікропроектів місцевого розвитку на загальну суму 2299,7 тис.грн, які були повністю реалізовані протягом року:

 • STEM-освіта. Придбання обладнання, меблів для Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка;
 • Придбання спортивного обладнання та інвентарю для освітніх закладів;
 • Капітальний ремонт Новокиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Степовій, 22, с.Новокиївка– встановлення вікон;
 • Капітальний ремонт вуличного освітлення с.Виноградне;
 • Придбання обладнання, меблів для опорного навчального закладу «Снігурівська загальноосвітня школа I-IIIступенів;
 • Капітальний ремонт вуличного освітлення в с.Киселівка;
 • Придбання системи доочистки питної води для потреб Снігурівської районної гімназії ім.Т.Г Шевченка та Павлівського НВК;
 • Придбання дитячого ігрового майданчика для дитячого садку села Тамарине Тамаринської сільської ради;
 • Придбання дитячого ігрового майданчика для жителів села Афанасіївка Афанасіївської сільської ради;
 • Придбання ноутбуків та мультимедійного обладнання для сільських бібліотек сіл Баратівка, Суворе, Світла Дача, Горохівка та встановлення металопластикових вікон у Трудолюбівській сільській бібліотеці;
 • Придбання інтерактивної дошки для Кобзарцівського дитячого навчального закладу(яслі-сад);
 • Придбання ноутбука для Першотравневого дошкільного навчального закладу;
 • Придбання металопластикових вікон для актової зали Баратівської ЗОШ, Горохівської ЗОШ та Суворської ЗОШ;
 • Придбання проектора з екраном дляПершотравневого будинку культури
 • Придбання медичного обладнання для ФАПІВ ТА АЗПСМ Баратівської, Суворської та Горохівської сільських рад;
 • Придбання металопластикових вікон та дверей для ФАПІВ с. Калинівка та с.Бурханівка;
 • Придбання комп’ютерної техніки для комп’ютерного класу Першотравневої ЗОШ.

З метою підтримки місцевих ініціатив щодо вирішення проблемних питань соціально-економічного та екологічного характеру територіальних громад міста та сіл Снігурівського району вперше в 2018 році в Снігурівському районі запроваджено Конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Снігурівської районної ради. Джерела фінансування 100 тис грн. з районного бюджету та 100 тис.грн з переможця конкурсу. Для участі на визначення переможця конкурсу до наглядової ради конкурсу було подано 5 проектів від Нововасилівської, Афанасіївської, Кобзарцівської, Тамаринської сільських рад та Снігурівської міської ради. Після експертної оцінки наглядовою радою конкурсу визначено 2 проекти – переможці:

 • «Територія життя – від одного до сто одного» (облаштування комплексу культури, спорту, відпочинку та дозвілля) Тамаринської сільської радиЗа рахунок реалізації проекту облаштовано спортивний майданчик із спортивним устаткуванням та інвентарем, дитячий ігровий майданчик, вбиральні, ліхтарі, лавки.
 • «Здорові діти – запорука міцної держави»Кобзарцівської сільської ради За рахунок впровадження проекту облаштовано спортивний майданчик із обладнанням та дитячий майданчик із бесідками для відпочинку.

З метою підтримки учнівських ініціатив щодо вирішення нагальних проблем закладів загальної середньої освіти Снігурівського району влітку 2018 року також вперше в Снігурівському районі запроваджено районний конкурс мікропроектів серед закладів загальної середньої освіти Снігурівського району. Надійшло для розгляду 10 проектних заявок від учнів навчальних закладів району. 21 серпня 2018 року на засіданні конкурсної Комісії заслухавши презентації від учнів загальноосвітніх шкіл району учасників Конкурсу, оцінивши кожен з проектів за критеріями, визначеними в положенні Конкурсу, були визначені 2 проекти-переможці, які отримали по 50 тис грн із районного бюджету:

 • “Облаштування спортивної зони (спортмайданчик) Новокиївської загальноосвітньої школи IIIIступенів.
 • “Відпочинок, доступний для всіх” Придбання меблів, сучасних ігор для закладу освіти для Олександрівської загальноосвітньої школи IIIIступенів

Завдяки реалізації даних проектів учні двох сільських шкіл отримали можливість займатися спортом, через гру розвивати свої природні здібності, емоційний інтелект, задовольнити свій пізнавальний та творчий інтерес.

Снігурівський район є активним учасником Конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Миколаївської обласної ради. Для реалізації в 2018 році від Снігурівського району було подано 7 заявок для участі у Конкурсі

Переможцями стали проекти:

 • «Сільський клуб, як осередок громадської активності для людей похилого віку»Центральної сільської ради загальний бюджет якого 299,593 тис.грн. з них 150,0 тис.грн.– кошти обласного бюджету, 58,0 тис.грн. – співфінансування з районного бюджету, 90,0 тис.грн. – кошти місцевого бюджету Центральної сільської ради. Завдяки проекту повністю перекрито новим шифером покрівлю клубу, встановлено 12 металопластикових вікон, виконані штукатурні роботи.
 • «Складова привабливість сіл завдяки відновленню вуличного освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій» Широківська сільська рада. Загальний бюджет 300 тис.грн, з них 150 тис. грн. обласний бюджет, 140 тис. бюджет сільської ради, 10 тис.грн кошти спонсорів. Завершено проект в жовтні 2018 року , освітлено 17 вулиць сіл Широке, Ч.Долина , Поляна.
 • «Створеня Центру родинного дозвілля» Широківська сільська рада. Загальний бюджет 400 тис.грн, з них 200 тис. грн.-–обласний бюджет, 190 тис.грн.– бюджет сільської ради, 10 тис.грн – кошти спонсорів.Проведено поточний ремонт клубу, придбано музичну апаратуру, стільці для клубу.

Підводячи підсумок, зазначаємо, що залучення інвестицій є одним із пріоритетних напрямків роботи Снігурівської райдержадміністрації в 2018 році.

Для поліпшення інвестиційного іміджу району, сприяння самодостатності територіальних громад та ефективнішому використанню наявних ресурсів Снігурівська райдержадміністрація в 2019 році ставить завдання активізувати реалізацію конкретних інвестиційних проектів та впровадити нові форми залучення як державних, так і іноземних інвестицій в економіку району.

Поділитися:

Дата: 07.02.2019 | 8:00


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України