Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Андрій Гищак провів засідання комісії з питань захисту прав дітей

Сьогодні, 31 січня 2019 року, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Гищака А.М. відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

На порядок денний проведення засідання комісії було винесено 11 питань, що стосувалися захисту прав, свобод та законних інтересів дітей.

В двох випадках, комісія прийняла рішення про доцільність позбавлення батьківських прав батьків, які зловживають спиртними напоями та не створили належних умов для утримання, виховання та розвитку дітей.

Розглянуте питання дитини, позбавленої батьківського піклування та надано повну цивільну дієздатність.

На підставі інформації   РЦСС СДМ   комісія прийняла рішення  про доцільність зняття з соціального супроводу  з негативним результатом сім’ї, де виховується одна дитини

Комісія розглянула також ряд питань щодо захисту майнових та житлових прав дітей, де задовольнили прохання заявників, оскільки були надані всі необхідні документи. Після вчинення відповідного правочину права дітей не будуть порушені та вони будуть  забезпечені житлом.

За результатами розгляду питань надано рекомендації для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав та інтересів дітей.

Поділитися:

Дата: 31.01.2019 | 14:47


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

259

Всього хворіє

220

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога