Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Надання послуг з психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності з відшкодуванням вартості проїзду до суб’єктів такої реабілітації, та назад

Учасники антитерористичної операції та постраждалі учасники Революції Гідності мають право пройти безоплатну психологічну реабілітацію з відшкодуванням вартості проїзду до суб’єктів такої реабілітації, та назад.

Заходи щодо психологічної реабілітації здійснюються відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції гідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 497, Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції  та постраждалих учасників Революції гідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1057.

Бюджетні кошти спрямовуються до районного управління соціального захисту населення  райдержадміністрації для відшкодування вартості надання послуг із психологічної реабілітації; проживання та харчування в умовах стаціонару; витрат на оплату проїзду до закладів, що надають послуги із психологічної реабілітації, та назад.

Психологічна реабілітації передбачає надання послуг з психологічної діагностики, психологічної просвіти та інформування, консультування, психологічної підтримки та супроводження, психотерапію, групову роботу.

Для проведення заходів із психологічної реабілітації отримувач послуг або його законний представник звертається до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування), а для діючих військовослужбовців та осіб, які перебувають на службі, – за місцем перебування (розташування військової частини (підрозділу), у тому числі за зверненням командира (начальника) із заявою, складеною в довільній формі.

До заяви додаються: копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни; копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення. Особи, що мають статус постраждалого учасника Революції Гідності, разом із заявою подають копію посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності.

Заклад для надання послуг з психологічної реабілітації обирає отримувач послуг.

Послуги із психологічної реабілітації надаються раз на рік та визначаються індивідуально для кожного отримувача послуг з урахуванням його потреб. Тривалість курсу в стаціонарних умовах не перевищує 18 днів.

Управління, заклад надання послуг та отримувач послуг укладають трьохсторонній договір про надання послуг із психологічної реабілітації.

Гранична вартість послуг із психологічної реабілітації визначається щороку Мінсоцполітики за пропозицією Служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та за погодженням із Мінфіном.

Управлінням, як замовником послуг в 2019 році розглянута пропозиція ДП «Клінічного санаторію Авангард» з надання послуг з психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції гідності, який знаходиться за адресою: Україна, 22800, Вінницька обл, Немирівський р-н, м Немирів, вул, Шевченка, буд 16. Санаторій відповідає вимогам до суб’єктів надання послуг із психологічної  реабілітації. Санаторій включено до Переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації.

Витрати на оплату проїзду до закладів надання послуг для проходження психологічної реабілітації та назад відшкодовуються відповідно до Порядку виплати грошової компенсації вартості проїзду учасників антитерористичної операції  та постраждалих учасників Революції гідності до суб’єктів надання послуг для проходження психологічної реабілітації та назад, затвердженим  постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2016 № 528.

Грошова компенсація надається у разі користування таким міжміським транспортом:

Залізничним  – у розмірі фактичних витрат, підтверджених проїзними документами, але не більше вартості проїзду в плацкартному/купейному вагоні швидкого поїзда та вагоні другого класу швидкісного поїзда.

Автомобільним загального користування (крім таксі) – у розмірі фактичних витрат, підтверджених проїзними документами.

Витрати на проїзд транспортом міського та приміського сполучення відшкодуванню не підлягають.

За більш ґрунтовною консультацією можна звертатись до відділу соціального обслуговування та реабілітації управління соціального захисту населення Снігурівської райдержадміністрації, за адресою вул. Центральна, 173,  м. Снігурівка, Миколаївської обл, довідки за телефонами (05162) 2-13-18, 2-26-05. Адреса електронної пошти: uszn@snigurivka-rda.gov.ua

 

Начальник відділу
соціального обслуговування
та реабілітації
С.ДІДИК
Поділитися:

Дата: 30.01.2019 | 16:15


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

409

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога