Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко відзначила дружину учасника бойових дій Тамілу Чернюк, яка ризикуючи своїм життям врятувала двох дітей

Сьогодні, 30 січня 2019 року,  очільниця району Інна Бойко відзначила почесною грамотою Снігурівської районної державної адміністрації за гідний вчинок, відвагу та проявлений героїзм під час порятунку дітей дружину учасника бойових дій на Сході України Тамілу Чернюк. Ця тендітна дівчина проявила не аби яку мужність, ризикуючи собою, витягнула з крижаної пастки двох дітей, які грались на річці. До речі, врятовані Анна та Данило є дітьми Стаса Євдокімова, який також є учасником бойових дій на Сході нашої держави.

«Не кожен може похвалитися такою сміливістю, щоб пірнути в крижану воду, аби ризикуючи своїм життям врятувати дітей. Від себе особисто та імені всіх мешканців Снігурівщини дякую Вам за героїчний та відважний вчинок. Снігурівщина повинна знати своїх героїв! І це гідний приклад для того, щоб ми всі розуміли, що життя безцінне. Вами пишається Снігурівщина і вся Миколаївщина, які завжди пам’ятатимуть про Ваш подвиг. Дякую Вам за Вашу рішучість, сміливість, чуйне серце та врятовані життя», – сказала Інна Бойко, звертаючись до Таміли Чернюк.

Окрім почесної грамоти, Інна Бойко вручила рятівниці приємні подарунки – історичну книгу місцевих авторів «Снігурівщина: Із минулого – в майбутнє», а також мобільний телефон в якості компенсації, який вона втратила, рятуючи дітей. Дійсно, страшно було б уявити, чим могло би все закінчитися, якби не ця відважна дівчина.

«Не кожен зможе зробити крок назустріч небезпеці, і при цьому не розгубитися. За це Вам велика подяка», – додав начальник 24-ї ДПРЧ РС ГУ ДСНС Андрій Панкратов.

Нагадаємо, що 27 січня двоє дітей віком 8 та 10 років провалилися під кригу на річці Інгулець. Граючись на льоду, першим провалився 8-ми річний хлопчик, який почав тонути. Побачивши це, йому на допомогу кинулась його 10-річна сестричка, під якою також не витримала крига. Все могло б закінчитися трагедією, якби не місцева мешканка Таміла Чернюк, яка в той час на подвір’ї розмовляла по телефону і побачила, що на річці трапилася біда. Дівчина в одному халаті пробігла декілька сотень метрів до річки, після чого не вагаючись кинулась в крижану воду і витягнула дітей на берег.

Поділитися:

Дата: 30.01.2019 | 10:28


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Безоплатна правова допомога