Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Неплатникам аліментів знайдуть роботу, аби могли утримувати своїх дітей

Про організацію співпраці у реалізації Закону #ЧужихДітейНеБуває, зокрема щодо сприяння у працевлаштуванні боржників за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів йшлося сьогодні під час робочої зустрічі директора Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитра Оборонька та начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Романа Возняка.

Як відзначив очільник Миколаївської юстиції, доволі часто боржники з аліментів, говорять, що і хотіли б утримувати власних дітей, але не можуть цього зробити через відсутність постійного заробітку. Саме тому організація тісної співпраці фахівців виконавчої служби та служби зайнятості є вкрай необхідною. «Сьогодні ми вже маємо значні результати в напрямі стягнення боргів з аліментів, зокрема завдяки впровадженню обмежень, передбачених оновленим законодавством, держвиконавці регіону домоглися виплати втричі більшої суми аліментів, ніж за попередній рік. Впевнений, що спільна робота зі службою зайнятості дозволить ще більше покращити цей показник», – зауважив Р.Возняк.

За словами директора ОЦЗ Дмитра Оборонька, пріоритетом служби зайнятості було, є і залишається вирішення питання зайнятості громадян, в тому числі особливої уваги заслуговують ті шукачі роботи, які мають зобов’язання перед дітьми. «Зазначу, що головне – це бажання працювати самої особи, в свою чергу фахівці служби зайнятості знайдуть всі можливості для працевлаштування. Навіть якщо одразу підібрати постійне місце роботи не вдасться, ми можемо запропонувати тимчасові роботи, або ж і взагалі допоможемо отримати іншу професію, яка буде актуальна на ринку праці», – відзначив керівник регіональної служби зайнятості.

На завершення зустрічі керівники установ підписали угоду про співпрацю, якою передбачено проведення спільних заходів для шукачів роботи, зокрема спрямованих на підвищення мотивації до праці. Крім цього, передбачено організацію куточків служби зайнятості у відділах ДВС регіону, в яких буде актуалізовано інформацію щодо вільних робочих місць в області та послуг служби зайнятості.

З повагою

Прес-служба Головного територіального
управління юстиції у Миколаївській області
тел. (0512) 47-65-26
press.justmykolaiv@gmail.com

Поділитися:

Дата: 11.01.2019 | 16:47


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України