Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко: “Необхідно докласти усіх зусиль для забезпечення розробки Стратегії розвитку майбутньої Снігурівської ОТГ”

Про це підкреслила голова райдержадміністрації Інна Бойко ході щотижневої апаратної наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, яка відбулася у вівторок.

У вересні минулого року відділом економіки Снігурівської райдержадміністрації була розроблена та направлена заявка для участі у проекті «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», який оголошений Асоціацією міст України (АМУ) в рамках проекту, що реалізується АМУ спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом. Заявка була затверджена Снігурівською міською радою, яка і стала одною із десяти переможниць у даному проекті.

Днями, до голови райдержадміністрації Інни Бойко звернулись представники Асоціації міст України зі скаргою, що відсутня будь-яка активність міської ради в розробці Стратегії розвитку майбутньої Снігурівської об’єднаної територіальної громади в рамках даного проекту, у зв’язку з чим, участь у цьому проекті може бути втрачено. Аби цього не допустити, представники АМУ звернулись до РДА з проханням надати допомогу.

Інна Бойко доручила першому заступнику голови РДА Сергію Верловицькому та начальнику відділу економіки РДА Світлані Козловій вжити усіх необхідних заходів щодо розробки Стратегії розвитку в рамках даного проекту.

Поділитися:

Дата: 09.01.2019 | 16:30


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

1

Всього одужало

1

Всього хворіє

0

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога