Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Привітання голови райдержадміністрації Інни Бойко з Різдвом Христовим

На небі з’являється перша зірка, яка сповіщає всьому світу, що народився маленький Ісус. Сотні років християни відзначали цей день Свят вечором, а завтра – Різдвом Христовим.Цьогорічне свято Різдва є особливе, історичне, адже саме сьогодні постала Автокефальна Помісна Православна Церква України, за яку молились мільйони українців по всьому світу.

Хай незгасаюче світло різдвяної зірки, світло любові, примирення принесе єднання та мир в нашу країну! Найщиріші вітання в цей Святий вечір всім, хто стоїть в обороні української землі на Сході нашої держави, хто із зброєю в руках захищає мир і спокій, щоб всі ми могли сісти за святкові столи, помолитися…

Шановні снігурівчани! Хай будуть багатими на справжніх друзів і бажаних гостей Ваші домівки. Нехай Божий Син щедро обдаровує Вас і Ваші родини міцним здоров’ям, оберігає і захищає Україну!

Нехай світло Віфлеємської зірки буде дороговказом для українців в усьому світі, що ми великі, єдині і непереборні коли разом. Головне, щоб ми відчули це.

Миру, спокою в душах і віри!

 

Христос народився!
Славімо його!

 

Голова райдержадміністрації Інна Бойко

 

Поділитися:

Дата: 06.01.2019 | 16:30


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України