Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко: “Ми маємо захищати сім’ї, які опікують прийомних дітей”

В 2018 році держава виділила кошти на придбання дитячого будинку сімейного типу сім’ї Діденко, який був придбаний за рахунок коштів державного бюджету та знаходиться в комунальній власності Снігурівської міської ради.

4 січня 2018 року голова райдержадміністрації Інна Бойко провела спільну нараду за участю подружжя Діденко та представників соціальних служб району. Віталій та Людмила Діденко були вимушені звернутися до райдержадміністрації зі своєю проблемою. У зв’язку з фактичною відсутністю підписаного договору найму житлового приміщення ДБСТ, сім’я не може ані оформити субсидії, ні укласти договори з комунальними службами, та має ряд інших незручностей. Перший проект договору був підготовлений міською радою не якісно. Вдруге перероблений міською радою проект договору сім’я Діденко взагалі відмовилась підписувати, оскільки умови договору досить суперечливі та жодним чином не вкладаються рамки здорового глузду. За словами начальника відділу правового забезпечення та діловодства апарату РДА Ірини Лисиці даний договір м’яко кажучи важко піддається правовій експертизі взагалі.

Якщо коротко, то окрім зазначених вище проблем, за умовами договору сім’я навіть не має права усунути недоліки приміщення, наприклад: замінити вікна, замінити систему опалення, тощо. Окрім того, фахівці міської ради чомусь описали майно будинку, яке було подаровано сім’ї Діденко попередніми господарями помешкання. Також, в проекті договору є пункти, які передбачають перевірки ДБСТ представниками міської ради.

Коментуючи умови проекту даного договору, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Іванна Наріжня відмітила, що у законодавстві відсутні норми, які передбачають самостійне втручання органами місцевого самоврядування в діяльність ДБСТ.

Контроль за діяльністю дитячого будинку сімейного типу мають право проводити органи опіки району, але ніяк не міська рада.” – зауважила очільниця району, звертаючись до фахівця міської ради Віталія Коваля, який досить короткий час був присутній на нараді.

Інна Бойко додала, що попри піар міської ради на сторінках деяких спільнот в соціальних мережах з приводу будинку для сім’ї Діденко, кошти на придбання помешкання були отримані з Державного бюджету за сприяння Президента України Петра Порошенка, тобто, фактично міська рада не має ніякого відношення до цього будинку і через міську раду просто були проведені кошти. Практично вся робота була проведена службою у справах дітей райдержадміністрації.

У зв’язку з відсутністю порозуміння з міською радою, Інна Бойко доручила відповідним фахівцям райдержадміністрації до 10 січня поточного року розробити належний проект договору в рамках чинного законодавства, та начальнику служби у справах дітей Іванні Наріжній особисто взяти сім’ю Діденко під свій супровід.

По закінченню наради були опрацьовані інші шляхи вирішення питання призначення субсидії, аби подружжя не відчувало певних проблем. Вже 8 січня до подружжя Діденків повинен прийти інспектор управління соціального захисту населення райдержадміністрації і питання буде вирішено, поки триватиме допомога в укладанні договору.

Поділитися:

Дата: 04.01.2019 | 23:38


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України