Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

З Різдвом Христовим, Україно!

Різдво – найдивовижніше і найулюбленіше свято в усьому світі. Його з нетерпінням чекають і дорослі і малі. Це свято приносить нам тепло і радість у кожну родину. Тішить своїм затишком, спокоєм та надіями на краще майбутнє. Різдво в Україні – одне з найважливіших свят у році, що має багатовікові традиції.

З метою відтворення стародавніх українських звичаїв 4 січня у Снігурівській районній бібліотеці ім. В. Бойченка  за участю бібліотекарів та користувачів різних вікових категорій відбулась народознавча година «З Різдвом Христовим, Україно!».Із розповідей бібліотекарів  користувачі  мали можливість дізнатися про традиції та обряди українського народу, які відбуваються під час святкування циклу Різдвяних свят, та історію їх створення. Бібліотекар  розкрила зміст подій Різдва, який відслідковується через колядки та щедрівки, кому вони присвячені, про що в них йдеться.

В ці святкові дні в бібліотеці презентувалась виставка інсталяція «З Різдвом Христовим ,Україно», яка розповіла про традиції Нового року та Різдва Христового в Україні.  Відвідувачі з цікавістю  оглядали ялинку та виставку-  інсталяцію.  Бібліотекарі  радо зустрічали користувачів, які колядували, віншували, бажали миру, добра, злагоди. Бібліотекащиро приймала гостей та дякувала за колядування.

Нехай у ці дні збуваються усі мрії і сподівання, а ми щасливо заживимо у нашій рідній Україні!

Поділитися:

Дата: 04.01.2019 | 21:56


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України