Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

«Кожен миколаївець повинен прийти і подивитися», – Олексій Савченко про мистецький проект учасників АТО

15 листопада у Миколаєві відбулося відкриття мистецького проекту «Життя на «нулі», який презентуває творчі роботи, створені військовими, які пройшли через АТО.

«Я переконаний, що в саме такий спосіб ми можемо виховувати нашу молодь. Я переконаний, що всі повинні знати і бачити це. Без винятку. Переконаний, що будь-яка людина, свідомість якої направлена на розбудову нашої держави, на захист наших інтересів, на відстоювання всього того, що є в нашій державі, кожен миколаївець повинен прийти і подивитися. Хто служив – згадати, хто не служив – просто подивитися, щоб відірватися від того, що відбувається у житті, щоб побачити, в яких умовах хлопці знаходяться зараз. Це не поодинокі винятки того, що людина віддає останнє, що в неї є – своє життя», – звернувся до присутніх голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

Організатори проекту розповіли, що виставка надає можливість військовим за допомогою творчих робіт пройти певну психологічну реабілітацію, розповісти про війну та роль людини у цій війні. А глядачі через мистецькі твори зможуть наблизитися до розуміння досвіду військових.

Мистецький проект проходитиме з 15 до 29 листопада у виставковій залі міського палацу культури і мистецтва (вул. Нікольська, 54, вхід з вулиці Соборної).


Дата: 15.11.2017 | 21:14


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України