Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

“Необхідно скористатися унікальною можливістю і врахувати думку мешканців” – Євген Шевченко про план регіонального розвитку району

Про це зазначив заступник голови облдержадміністрації Євген Шевченко в ході наради з керівниками структурних підрозділів Снігурівської РДА, медичних установ та соцзахисту, яка відбулася за участі голови райдержадміністрації Інни Бойко 7 грудня 2018 року. В ході наради було обговорено ряд нагальних питань соціальної та гуманітарної сфери життєдіяльності району. Зокрема, особлива увага була приділена питанням медицини, освіти, соціального захисту та культури.

Одне з досить цікавих питань, яке було підняте на нараді – відсутність системи опалення в районному Будинку культури. Доволі відома проблема для снігурівчан, адже в холодну пору року проводити урочисті заходи в РБК практично неможливо.

Вважаю за доцільне винести дане питання на обговорення з мешканцями міста, аби включити це як пропозицію до плану регіонального розвитку району з метою її вирішення протягом наступних років. Необхідно обов’язково скористатися цією можливістю, врахувавши думку мешканців.” – зазначив Євген Шевченко.

Більш того, пропозиція заступника слушна і не тільки для мешканців міста. В багатьох сільських будинках культури та клубах практично ті ж проблеми. Між іншим, за словами очільниці району Інни Бойко, в майбутньому варто було б не тільки вирішувати, як відремонтувати старі клуби та будинки культури, а й створювати сучасні центри дозвілля. Тому, це також може стати гарною пропозицією для обговорення з мешканцями.

Нагадаємо, що цього тижня вже пройшли зустрічі в Афанасівській, Баратівській та Горохівській сільських радах. Протягом наступних двох тижнів виїзні робочі групи мають охопити і інші населені пункти району відповідно графіку.

Поділитися:

Дата: 08.12.2018 | 10:40


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Безоплатна правова допомога