Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Євген Шевченко: “Снігурівський ІРЦ є достойним прикладом впровадження інклюзивної освіти в області”

Снігурівський інклюзивно-ресурсний центр є одним із прикладів успішної реалізації реформи інклюзивної освіти в Миколаївській області. Яка стала можливою завдяки підписаному меморандуму між Миколаївською ОДА  та Фондом Порошенка про приєднання регіону до національного проекту «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», що курується Першою Леді Мариною Порошенко. Про це зазначив заступник голови облдержадміністрації Євген Шевченко після робочого візиту на Снігурівщину, який відбувся 7 грудня.

Заступник голови ОДА відвідав Снігурівський інклюзивно-ресурсний центр, який створено на базі міської ЗОШ №3.

Директор ІРЦ Юлія Клапчук презентувала сучасне устаткування та мультимедійне обладнання центру. Особливу увагу Євген Шевченко приділив саме створенню умов, в яких навчаються вихованці. В центрі облаштовано кабінети лікувальної фізкультури, практичного психолога, вчителя ¬логопеда, вчителя¬дефектолога, сенсорна кімната. Всі приміщення оснащені за сучасними європейськими стандартами: ноутбуками, мультимедійним комплексом, сенсорикою (інтерактивними пісочницею та підлогою), дидактичними ігровими матеріалами та іншими багатофункціональними пристроями.

«В Снігурівському інклюзивно-ресурсному центрі дійсно на високому рівні забезпечено створення належних умов для надання дітям необхідних корекційно-розвиткових послуг. Саме так мають виглядати усі заклади інклюзивної освіти області» – зазначив Євген Шевченко.

Окремо, на нараді з керівництвом району, керівниками соціальних та медичних служб Євген Шевченко акцентував, що влада на місцях спільно з громадою повинні визначити пріоритетні напрямки розвитку району.

 «Саме з цією метою за ініціативи Президента України Петра Порошенка була організована Рада регіонального розвитку, за результатами якої голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко ініцюював проведення таких рад в районах, містах та ОТГ області. Це унікальна можливість для нас на три роки вперед створити чіткий план ровзитку регіону, врахувавши думку кожного жителя», – наголосив Євген Шевченко.

Поділитися:

Дата: 07.12.2018 | 20:18


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

402

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога