Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Сергій Верловицький: “Ініціатива у визначенні пріоритетів розвитку громади має йти від її мешканців”

Про це зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Верловицький в ході зустрічі з мешканцями Афанасівської сільської ради, яка відбулась 6 грудня. Це була перша зустріч з населенням в рамках виїзних засідань Ради регіонального розвитку району для обговорення нагальних питань та формування Плану перспективного розвитку відповідної території на наступні три роки. В зустрічі також брали участь заступник голови РДА Андрій Гищак, сільський голова Василь Хомко та мешканці сіл Юрівки та Афанасівки.

“Ніхто не знає проблем громади краще за вас. Тому, спільно з вами необхідно визначити – які саме завдання ви хочете бачити в пріоритеті для їх вирішення. І виходячи з цього ми намітимо основні шляхи на наступні 3 роки.” – зазначив Сергій Верловицький, розпочинаючи засідання.

Сергій Валерійович додав, що ініціатива у визначенні пріоритетів має йти саме від мешканців. Тут також доречно процитувати Президента України Петра Порошенка, який вчора, 5 грудня 2018 року, під час засідання Ради регіонального розвитку Івано-Франківської області зазначив наступне: «Кожна територіальна громада визначить свої переваги і пріоритети. Без втручання з Києва. Самі.»

В ході зустрічі було обговорено досить широкий спектр питань, які були систематизовані в порядку їх пріоритетності з врахуванням думки мешканців. Пропозиції торкнулися практично усіх сфер життя мешканців населених пунктів сільради, які були враховані для включення їх до Плану перспективного розвитку.

Поділитися:

Дата: 07.12.2018 | 6:44


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

3

Всього одужало

1

Всього хворіє

2

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога