Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Виховуємо толерантність

У рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» у Калинівському НВК проведено тренінгові заняття для старшокласників «Формування навичок толерантного спілкування».

Учні  з’ясовували поняття толерантності, толерантного підходу,чи важливо бути толерантним. Ділилися власним досвідом толерантних вчинків, на практиці намагалися застосувати набуті знання. Старшокласники створили квітку толерантності, яка допоможе встановлювати дружні стосунки у колективі.

Діти зробили висновок, що толерантний шлях – це шлях людини, яка добре знає себе, комфортно почуває себе в навколишньому середовищі, розуміючи інших людей і готова завжди прийти на допомогу, людина з доброзичливим ставленням до інших культур, поглядів, традицій. Толерантна людина бачить світ у всьому його розмаїтті.

Учитель Калинівського НВК Манзюк О.О.

Поділитися:

Дата: 06.12.2018 | 9:39


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України