Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Сергій Верловицький: “Низький уклін нашим захисникам та волонтерам!”

В ці грудневі дні Україна відзначає Міжнародний День Волонтера та День Збройних Сил України. З цієї нагоди, 5 грудня 2018 року в приміщенні Снігурівської дитячої школи мистецтв відбулися урочисті збори, в яких брали участь перший заступник голови РДА Сергій Верловицький, керуюча справами районної ради Наталія Худина, представники волонтерських організацій району, представники громадської організації ветеранів, учасників АТО, матерів та дружин військовослужбовців, голова районної організації Товариства Червоного Хреста України та мешканці міста.

Шановні наші захисники та волонтери! Хочу висловити вдячність всім, хто відстоював зі зброєю в руках цілісність нашої держави на Сході України. Лише завдяки нашим військовослужбовцям, снігурівчани не чують пострілів гармат і в нас не летять кулі. Сьогодні не можна говорити про нашу армію не згадуючи волонтерів. З самого початку війни ви робите величну роботу не зважаючи на особисте життя, на свій вільний час та не рахуючи власні сили і кошти. Бажаю усім вам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку, тепла, миру та благополуччя. І найголовніше – щоб нарешті настав мир в нашій державі”, – зазначив Сергій Верловицький у своєму зверненні.

І дісно, Благодійний Фонд “Волонтери Снігурівщини”, Благодійний Фонд Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”, районна організація Товариства Червоного Хреста України відіграють важливу роль у підтримці та забезпечені наших бійців усім необхідним. Як тільки розпочалася ця підла війна, саме вони першими почали допомагати нашим військовим та вимушеним переселенцям з окупованих територій.

З нагоди Міжнародного дня волонтера Сергій Верловицький нагородив Олександра Заліпського та Вадима Шеремета  відзнакою Президента України «За  гуманітарну участь  в Антитерористичній операції».

Також, до привітальних слів долучилися керуюча справами райради Наталія Худина, голова ГО ветеранів, учасників АТО, матерів та дружин військовослужбовців “Разом ми – сила” Марія Коцар, голова РО ТЧХУ Тетяна Баніт та представник Благодійного Фонду “Волонтери Снігурівщини” отець Василь Борисевич.

Від усієї душі вітаємо всіх військовослужбовців та учасників волонтерського руху на Снігурівщині! Разом ми обов’язково переможемо, відстоїмо своє святе право на гідне життя у вільній, демократичній Українській державі!

Поділитися:

Дата: 06.12.2018 | 9:53


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України